fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google

Vai Revolut kontā ir iespēja saņemt darba algu?

Kā jau iespējams pamanījāt, pavisam nesen esmu kļuvis par Revolut kartes tā dēvēto “Pionieri”. Ko tas nozīmē? Pavisam vienkārši. Jau labu laiku pats izmantoju šīs ērtās finanšu institūcijas pakalpojumus. Nedaudz parunājām ar uzņēmuma pārstāvjiem. Pieteicos arī pioniera programmā, tādējādi informējot sabiedrību par Revolut gaitām. Par iespējām un izdevīgumu katram Latvijas iedzīvotājam. Atbildu uz dažādiem jautājumiem iepriekš tos saskaņojot ar pašiem organizācijas pārstāvjiem.

Kāds mans lasītājs pavisam nesen man uzrakstīja šādu jautājumu, citēju:

“Vēlos pieteikties Revolut kartei, bet vai man Latvijā būs iespēja saņemt algu savā Revolut kontā?”

Citāts no lasītāja vēstules

Manuprāt jautājums pilnīgi adekvāts un ticu, ka šī tēma varētu interesēt arī daudzus citus potenciālos (un iespējams esošos) Revolut kartes īpašniekus. Tad nu es noskaidroju! Atbilde ir pozitīva. Tulkojums izskatās šādi:

Jā jūs varat saņemt algas maksājumus savā Revolut kontā. Jūs varat saņemt naudu no darba devēja, ģimenes locekļiem, draugiem, paziņām, biznesa partneriem, jebkura. Uz doto brīdi iespējams saņemt naudu šādās valūtās – AED, AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, MXN, NOK, NZD, PLN, QAR, RON, RUB, SAR, SEK, SGD, THB, TRY, USD, ZAR.

Izmantojiet mobilo lietotni. Bankas konta detaļas (rekvizītus) atradīsiet sadaļā “Details“, sekcijā “Accounts“. Izvēlieties valūtu, kuru vēlaties pievienot savam Revolut bankas kontam un lieta darīta.

Jūsu ģimenes locekļi, draugi un paziņas arī var atvērt Revolut kontu, tādējādi naudas pārsūtīšana no viena konta uz otru (Revolut iekšienē) notiks zibenīgi. Un kas nav mazsvarīgi, pārskaitot naudu starp diviem Revolut lietotājiem, netiek piemērota nekāda komisijas maksa.

Papētīju nedaudz detalizētāk arī dažu klientu atsauksmes.

Vienu atradu tādu nedaudz “kliedzošu”, bet labā nozīmē. Jo komentētāja sāpe tika apslāpēta un izskaidrota. Klients bija sūdzējies par to, ka Revolut piemēro konta apgrozījuma limitu, kas viņa gadījumā ir bijis apmēram 4500 EUR. Limitu sasniedzot, konts uz brīdi tiek iesaldēts un lai virzītos tālāk ir jāatbild uz dažiem jautājumiem. Procesa darbība tiek atjaunota 96 stundu laikā. Sašutums bija par to, kā tagad 4 dienas izturēt bez pieejamajiem līdzekļiem. Tas bija jau pasenāk.

Citi lietotāji atbildot uz šo viņa komentāru teica (un arī es saku). Sekojiet līdzi sava Revolut konta stāvoklim un aktīvajiem konta limitiem. Revulot organizācijai, gluži kā jebkurai citai finanšu institūcijai ir jāievēro vispasaules noteiktās regulas. Tas ir tikai normāli, ka jaunizveidotiem kontiem tiek uzlikti kaut kādi limiti. Tas ļauj izskaust “pēkšņas” naudas atmazgāšanas shēmas, terorisma draudus, utml. Tieši tāpat ir arī PayPal kontu turētājiem un citviet.

Ceru, ka šis raksts noderēja kā izsmeļoša atbilde konkrētajam jautājuma autoram, kā arī visiem citiem manu rakstu lasītājiem. Ja ir vēl kas, ko vēlaties uzzināt Revolut sakarā, droši jautājiet.

Piesekojiet maniem Facebook, YouTube un Instagram profiliem. Reizi pa reizei svarīgu informāciju izvietoju arī tur.

Ja vēlies tikt pie savas Bezmaksas Revolut kartes, spied šeit un jau pavisam drīz tā nonāks Tavā pastkastītē! Es pats cenšos labi pildīt savu pioniera / vēstneša funkciju. Piesakoties savai kartei caur manu rakstu, Tu atbalstīsi manus centienus nokļūt tuvāk #Metāliskajai Revolut kartei. Atkārtoju – savu standarta karti Tu vari iegūt BEZ MAKSAS! Nekādu slēptu āķu, garantēju!

Tiekamies jau kādā no maniem nākamajiem rakstiem. Drīzumā uzrakstīšu jums vēl kādus labumus Revolut sakarā. Kādas ir galvenās priekšrocības, kas labāks nekā citur. Pastāstīšu arī dažādus veidus, kā katrs no jums pat var kaut ko nopelnīt izmantojot šo karti. Viņiem tur dažādas lojalitātes programmas pieejamas. Būs interesanti, sekojiet līdzi.

|Skarnelis|

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Citi interesanti raksti

Pieraksties jaunumiem un uzzini vairāk!

Seko man sociālajos tīklos

Vēlies uzzināt kā PIESAISTĪT vairāk klientuS?

Mani iknedēļas padomi Tev noteikti noderēs, pieraksties!