fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google

Kā vienkārši un ātri saņemt 10 eBay atsauksmes

Šoreiz pavisam vienkāršā formātā. Nebūs jālasa, atliek vien atkrist krēslā, dīvānā, vai gultā un baudīt audiovizuālo pamācību. Šajā video jūs uzzināsiet manis izmantotu paņēmienu, kuru iesaku visiem saviem jaunajiem (eBay) klientiem, kā arī kā mēs paceļam jaunos kontus nedaudz skatāmākā līmenī. Elementārs veids, kā saņemt eBay atsauksmes.

Esmu vairākkārt dzirdējis jautājumu, “Oskar, kā jūs pāris dienās kontu kuram bija “nulle” atsauksmes uzaudzējat līdz kontam, kas ir sasniedzis 100-500 atsauksmes, un vairāk?” Jautāsiet, kāda jēga no kontiem ar lielu atsauksmju skaitu? Ooo.. Te ir daudz labumu! Tomēr, par to kādā citā video vai rakstā.

Paldies ka ienāci manā lapā. Paldies Tev arī par to, ja būsi atstājis “like“, vai būsi dalījies ar šo “Kā saņemt eBay atsauksmes” video!

Es vienmēr priecājos par komentāru, jautājumu, vai ieteikumu. Nekautrējies uzrakstīt arī to. Ja piesekosi manam kanālam, tad būsi viens no pirmajiem kas uzzinās par maniem jaunajiem video. Drīz vien es sākšu strādāt arī pie Facebook un Google reklāmu apmācības. Ar to mūsdienās “vēl joprojām” var ļoti labi nopelnīt. Tāpēc, ja e-komercija un digitālais mārketings Tevi uzrunā, pievienojies. Pastastīšu, parādīšu, iemācīšu!

Čau!

/Oskars Skarnelis/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Citi interesanti raksti

Pieraksties jaunumiem un uzzini vairāk!

Seko man sociālajos tīklos

Vēlies uzzināt kā PIESAISTĪT vairāk klientuS?

Mani iknedēļas padomi Tev noteikti noderēs, pieraksties!