fbpx

Facebook piešķirs $100 miljonus COVID-19 skartajiem uzņēmumiem!

Facebook piešķirs $100 miljonus COVID-19 skartajiem uzņēmumiem!
Alev Takil / Unsplash

COVID-19 jau tagad ir ietekmējis daudzu cilvēku dzīves, kā ASV, tā arī citviet pasaulē. Vīrusam strauji izplatoties cilvēki arvien vairāk tiek mudināti palikt mājās un ievērot sociālo distancēšanos.

Pateicoties daudziem ierobežojumiem, arvien vairāk cieš dažādu nozaru uzņēmēji. Restorāni uz laiku pārtrauc klientu apkalpošanu (daži piedāvā piegādes uz mājām). Pasākumi tiek lielākoties atcelti, vai labākajā gadījumā pārcelti uz nenoteiktu laiku. Distancēšanās noteikumi sāk ietekmēt arī veikalu darbību. Šajās dienās “tiešā” saskare ar klientiem mazinās no dienas uz dienu arvien vairāk.

Šīs nedēļas sākumā Facebook izpilddirektore Šerila Sandberga (Sheryl Sandberg) nāca klajā ar paziņojumu, ka Facebook investēs 100 miljonus ASV dolāru kampaņā ar nosaukumu “Facebook mazo uzņēmumu dotāciju programma”.

As the COVID-19 outbreak escalates, our focus has been on keeping people safe and informed by making sure everyone has…

Posted by Sheryl Sandberg on Tuesday, 17 March 2020

Mēs ieklausījāmies mazajos uzņēmējos, lai pēc iespējas labāk varētu izprast esošo situāciju. Mēs skaidri un gaiši saprotam, finansiāls atbalsts spētu palīdzēt viņiem nomaksāt tekošos ikmēneša rēķinus un apmaksāt algas darbiniekiem, kuri ir spiesti palikt mājās. Tāpēc šodien es nāku klajā ar paziņojumu – Facebook atvēlēs 100 miljonus ASV dolārus, lai palīdzētu 30 000 mazo uzņēmumu vairāk kā 30 pasaules valstīs.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par šo atbalsta programmu, Ieinteresētie uzņēmumi var apmeklēt šo lapu. Tiesa gan, programma vēl uz šo brīdi nepieņem pieteikumus, taču ja vēlaties saņemt aktuālāko informāciju šīs programmas ietvaros, ieskatieties.

Balstoties uz šajā lapā rakstīto, programmas galvenais mērķis ir sniegt palīdzību uzņēmumiem, kurus tiešā veidā ietekmējusi COVID-19 pandēmija.

“Mēs zinām, ka jūsu uzņēmums iespējams piedzīvo kritisku laiku pateicoties COVID-19 globālajai ietekmei. Esam dzirdējuši, ka neliels finansiāls atbalsts var palīdzēt ilgtermiņa stabilitātei. Mēs piedāvājam $100 miljonus ASV dolāru (naudiskā izteiksmē) un arī Facebook reklāmas budžeta kreditēšanā, lai tādējādi ļautu jums vieglāk tikt pāri šiem “grūtajiem” laikiem.”

Facebook vēl solās informēt par pieteikšanās soļiem un atbalsta programmas aktualitātēm.

Rakstu sagatavoja Oskars Skarnelis – Raksts oriģinālvalodā: https://www.advertisemint.com/

Apmeklētāji lasīja arī šos rakstus

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Vēlies uzzināt kā PIESAISTĪT vairāk klientuS?

Mani iknedēļas padomi Tev noteikti noderēs, pieraksties!