fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google

COVID-19 dēļ Vācijas finanšu ministrs izdara pašnāvību

Tomas Šēfers ( Thomas Schäfer) atrasts miris netālu no dzelzceļa sliedēm, vēsta NYPost ziņu dienests.

Vācijas finanšu ministrs pats atņēma sev dzīvību pēc tam, kad bija izteicis “satraukumu” par to, kā rīkoties ar COVID-19 vīrusa izraisītajām ekonomiskajām sekām, sacīja ministrijas pārstāvis.

Vācijas Hesenes reģiona finanšu ministrs Tomass Šēfers sestdien ticis atrasts miris netālu no dzelzceļa sliedēm Hohheimā, kas atrodas netālu no Frankfurtes. Gubernators sacījis, ka Šēfers esot īpaši norūpējies par to “vai izdosies piepildīt milzīgās iedzīvotāju cerības, it īpaši attiecībā uz finansiālo palīdzību”.

“Man jāpieņem, ka šīs rūpes viņu ļoti nomāca,” sacīja gubernators Volkers Bufjērs. “Viņš acīmredzot nevarēja atrast izeju. Viņš bija izmisumā un tādēļ atstāja mūs.”

Varas iestādes, kas izmeklē Šēfera nāvi, sacīja, ka aculiecinieku teiktais licis viņiem secināt, ka viņš izdarījis pašnāvību. Šēferis bija kancleres Angelas Merkeles Kristīgi demokrātiskās savienības loceklis un savu amatu bija turējis desmit gadus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Citi interesanti raksti

Skarnelis

30 vērtīgi padomi kā palielināt Facebook lapas sekotāju skaitu!

Facebook var būt ļoti labs biznesa instruments un auditorijas avots (klientu avots), ja jūs pareizi investēsiet savu laiku un pašatdevi šajā platformā. Šie trīsdesmit ieteikumi ir tāds fundamentāls sākuma stadijas kodols ar ko vajadzētu sākt. Pieņemiet zināšanai šos punktus, izpildiet tos ikdienas Facebook lapas attīstības veicināšanai.

Read More »

Pieraksties jaunumiem un uzzini vairāk!

Seko man sociālajos tīklos

Vēlies uzzināt kā PIESAISTĪT vairāk klientuS?

Mani iknedēļas padomi Tev noteikti noderēs, pieraksties!