fbpx

30 vērtīgi padomi kā palielināt Facebook lapas sekotāju skaitu!

1. Lietojiet bildes 

Pievilcīgas un aizraujošas bildes liks esošajiem lapas sekotājiem tajās iesaistīties. Potenciālie lapas tīkotāji noteikti apskatīties jūsu lapas saturu, pirms nospiest “LIKE” pogu.

2. Padariet savu lapu interesantu

Lielākā daļa “atsekotāju” parādās no tā, ka lapas saturs tiem šķiet nesaistošs, neinteresants un garlaicīgs. Centieties uzturēt komunikāciju ar saviem lapas sekotājiem. Iesaistiet tos sarunās, aiciniet izteikt viedokli. Ja piedāvājiet kādu pakalpojumu – centieties lasītājiem atbildēt uz galvenajiem jautājumiem “Kā šis pakalpojums viņiem var būt noderīgs!?” Centieties iepazīstināt savu sekotāju ar interesantiem faktiem par sevi, par pakalpojumu (produktu). Neaizmirstiet ka reizi pa reizei var arī pajokot.

3. Lietojiet Facebook sociālos spraudņus

Lietojiet Facebook spraudņus savās lapās. Ar to es domāju “Like”, “Share” pogas. Ja šīs pogas būs atrodamas jūsu blogā, kompānijas mājas lapā, vai citās platformās, apmeklētājiem būs iespēja tās nospiest. Tādējādi, jūs veicināsiet iespēju piesaistīt jaunus, potenciālos sekotājus savai Facebook lapai. Par jums uzzinās vairāk tādu potenciālo sekotāju, kuri līdz šim par jums neko nebūs dzirdējuši.

4. Pievienojiet Facebook lapas saiti savam e-pasta parakstam

Šis ir obligāti un bez nekādām atkāpēm! Ja jūs ikdienā komunicējat ar e-pastu starpniecību, tad noteikti pievienojiet savam e-pasta parakstam saiti uz jūsu Facebook lapu. Šī ir viena no neuzkrītošākajām vietām kur izvietot netiešu aicinājumu apmeklēt un pievienoties jūsu Facebook lapai.

5. Uzlūdziet savus lasītājus sekot savai lapai

Ja jūs rakstāt blogu, veidojat “abonentu” sarakstu, piedāvājat “abonēšanas” iespējas kādam produktam, noteikti ielūdziet šos nu jau ieinteresētos lasītājus / lietotājus / biedrus (abonentus) pievienoties savai Facebook lapai. Nekas nav vienkāršāk kā piedāvāt papildus labumus tiem, kuriem jau sākotnēji interesē jūsu pakalpojums / produkts. Vienkāršs ieraksts “Pievienojies mūsu Facebook sekotājiem” var panākt brīnumainas sekotāju pieauguma pārmaiņas.

Apmeklētāji lasīja arī šos rakstus

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Vēlies uzzināt kā PIESAISTĪT vairāk klientuS?

Mani iknedēļas padomi Tev noteikti noderēs, pieraksties!